Říjen 2008


Dayana

31. října 2008 v 16:25 | bellisima |  2008 - Dayana Mendoza




Dayna Mendoza - fotky

31. října 2008 v 12:13 | bellisima |  2008 - Dayana Mendoza








Miss Universe 1996 - Alicia Machado - fotky s dcerou

30. října 2008 v 17:34 | bellisima |  1996 - Alicia Machado
Alicia Machado oficiálně představila a ukázala svoji dceru! Exklusivní právo prezentovat malou Dinoru v Mexiku získal časopis Hola!. Alicia s dcerou nafotili fotografie pro toto vydání. V rozhovoru řekla, že otec Rafael Hernández Linares, podnikatel, není ženatý, Alicia si s ženatými nezačíná, řekla. Kmotrou Dinory by se měla stát herečka Daniela Romo. Alicia se také vrátila do práce a to na mola přehlídek! Její návrat proběhl také na mexickém Fashion Weeku










Miss International přehled 1981 - 2007

30. října 2008 v 9:54 | bellisima |  MISS INTERNATIONAL
1981: Jenny Annette Derek-Australia
2. Taiomara do Rocio Borchardt-Brazil
3. Michaelle Rocca-Ireland
SEMI-FINALISTS:
Dominique van Eeckhoudt-Belgium
Vicky Cardenas Gerlein-Colombia
Barbara Reimund-Germany
Patricia Viron-Honduras
Rita Moriwaki-Japan
Elizabeth Mary Ivan-New Zealand
Alice Fernandez Sacasas-Philippines
Maria Gliset-Scotland
Ana Helena Lindgow-Sweden
Seenvan Attasara-Thailand
Lisa Shuman-USA
Miriam Quintana-Venezuela
Christie Ellen Claridge1982: Christie Ellen Claridge-USA
2. Maria del Carmen Arques Vicente-Spain
3. Annette Schneider-Austria
SEMI-FINALISTS:
Lou-Anne Caroline Ronchi-Australia
Mimi Dufour-Belgium
Adriana Maria Rumie Gomescasseres-Colombia
Ann Marie Jackson-England
Aino Jaana Kristiina Summa-Finland
Rose Marie Freeman-Hawaii
Martina Mary Meredith-Ireland
Nava Hazgov-Israel
Antonella Crachi-Italy
Norma Patricia Mendez-Mexico
Kanda Dhera Phrateep-Thailand
Caroline Jane Williams-Wales
Gidget Sandoval1983: Gidget Sandoval-Costa Rica
2. Michelle Marie Banting-Australia
3. Inge Ravn Thomsen-Denmark
SEMI-FINALISTS:
Marina De Ruyk-Belgium
Martha Liliana Ruiz Orduz-Colombia
Nicola Stanley-England
Brigitte Bergman-Holland
Fererica Silvia Tersch-Italy
Akemi Fujita-Japan
Young-soon Chung-Korea
Brenda Dennise Ngatai-New Zealand
Alison Dunn-Scotland
Milagros Perez Castro-Spain
Kimberly Anne Bleier-USA
Julieta Urrutia1984: Ilma Julieta Urrutia Chang-Guatemala
2. Miriam Leiderman Eppel-Venezuela
3. Gunilla Marie Kohlstrom-Sweden
SEMI-FINALISTS:
Ana Glitz-Brazil
Karen Lesley Moore-England
Tiina Johanna Kaarina Laine-Finland
Petra Geisler-Germany
Goulaug Stella Brynjolfsdottir-Iceland
Nalanda Ravindra Bhandari-India
Pazit Choen-Israel
Junko Ueno-Japan
Adriana Gonzalez-Mexico
Vielka Mariana Marciac-Panama
Teresa Alendouro Pinto-Portugal
Soledad Marisol Pila Balanza-Spain
Nina Sicilia1985: Alejandrina "Nina" Sicilia Hernandez-Venezuela
2. Sarie Nerine Joubert-USA
3. Jacuqeline Schuman-Holland
SEMI-FINALISTS:
Ketrina Ray Keeley-Australia
Katia Nascimento Guimaraes-Brazil
Maria Pia Duque Rengifo-Colombia
Andrea Vivienne Boadman-England
Helena Marjukka Tontti-Finland
Ellen Ai Lane Wong-Hong Kong
Anna Margret Jonsdottir-Iceland
Makiko Matsumoto-Japan
Torunn Forsberg-Norway
Katarzyna Dorota Zawidzca-Poland
Beatriz Molero Beltran-Spain
Tumba Mulamba-Zaire
Helen Fairbrother1986: Helen Fairbrother-England
2. Pia Rosemberg Larsen-Denmark
3. Martha Christina Ponce Leon Merino-Mexico
SEMI-FINALISTS: Maria del Carmen Zapata Valencia-Colombia
Caroline Veldkamp-Holland
Eve Chava Distanfeld-Israel
Rika Kobayashi-Japan
Zena Grace Jenkins-New Zealand
Annette Bjerke-Norway
Jessie Alice Dixson-Philippines
Elizabeth Robison-Puerto Rico
Iran Pont Gil-Spain
Susanna Marie Lundmark-Sweden
Cindy Jane Williams-USA
Nancy Gallardo Quinones-Venezuela
Laurie Simpson1987: Laurie Tamara Simpson-Puerto Rico
2. Muriel Jane Georges Rens-Belgium
3. Rosa Isela Fuestes Chavez-Mexico
SEMI-FINALISTS:
Vanessa Lynn Gibson-Australia
Kristina Sebestyen-Austria
Fernanda Campos Soares-Brazil
Miina Kaarkainen-Finland
Dagmar Schulz-Germany
Erika de Souza-India
Ofir Aloney-Israel
Denise Josephine Thompson-Jamaica
Yayoi Morita-Japan
Ana Garcia Bonilla-Spain
Paula Jean Morrison-USA
Maria Begona Victoria Garcia Varas-Venezuela
Catherine Gude1988: Catherine Alexandra Gude-Norway
2. Dana Michelle Richmond-USA
3. Toni Jean Frances Peters-Australia
SEMI-FINALISTS:
Adriana Maria Escobar Mejia-Colombia
Erika Maria Paoli Gonzalez-Costa Rica
Sari Susana Pankkonen-Finland
Nathalie Marquet-France
Gudbjorg Gissurardottir-Iceland
Garit Aaron-Israel
Michelle Samatha Williams-Jamaica
Yuki Egana-Japan
Lee-jung Kim-Korea
Maria Alejandra Merina Ferrer-Mexico
Susan Maria Leon-Peru
Maria del Carmen Casadella-Spain
Iris Klein1989: Iris Klein-Germany
2. Aneta-Beate Kreglicka-Poland
3. Beatriz Carolina Omańa Trujillo-Venezuela
SEMI-FINALISTS:
Jodie Martel-Australia
Maria Josephin Hirse-Denmark
Minna Kaarina Kittila-Finland
Victoria Sussanah Lace-Great Britain
Cherry Texeira-Hawaii
Gudrun Brynjolfsdottir-Iceland
Hee-ryung Kim-Korea
Ericka Salum-Mexico
Rachelle Boyle-New Zealand
Mercedes Martin Mier-Spain
Deborah Lee Husti-USA
Silvia de Esteban1990: Silvia de Esteban Niubo-Spain
2. Ingrid Ondrovichova-Czechoslovakia
3. Nadine Atangan Tanega-Hawaii
SEMI-FINALISTS:
Vanesa Mirna Razzore Oyola-Argentina
Katia Alens-Belgium
Gisselle Greminger-Bolivia
Anu Ursula Ylfima Enpaa-Finland
Ravit Lichtenberg-Israel
Hiroko Ohnishi-Japan
Hanne Thorsdalen-Norway
Ewa Maria Szymczak-Poland
Monika Halina Andreasson-Sweden
Shawna Lea Bowman-USA
Irene Vasilenko-USSR
Vanessa Cristina Holler Noel-Venezuela
Agnieszka Kotlarska1991: Agnieszka Kotlarska-Poland
2. Catherine Anne Marie Clarysse-France
3. Marketa Silna-Czechoslovakia
SEMI-FINALISTS:
Melinda Sue Bondy-Australia
Lisanna Bolsani Braile-Brazil
Helen Upton-Britain
Monica Maria Escobar Freydell-Colombia
Preeti Man Kotia-India
Michaela Monari-Italy
Miho Takata-Japan
Kwan Jung-Joo-Korea
Lilia Cristina Cerrano-Mexico
Nicola Jane Dean-New Zealand
Maria Patricia Betita-Philippines
Elodie Chatal Jorda de Quay-Spain
Kirsten Davidson1992: Kirsten Marise Davidson-Australia
2. Georgia Drosou-Greece
3. Jung-A Yeum-Korea
SEMI-FINALISTS:
Gisella Manida Demarchi-Argentina
Cinthia de Cunto Moreira-Brazil
Lina Maria Marin Diaz-Colombia
Giselle del Carmen Abreu-Dominican Republic
Tiina Johanna Salmesvirta-Finland
Meike Schwarz-Germany
Francis Funes Padilla-Honduras
Thorunn Larusdottir-Iceland
Rita Omvik-Norway
Dayanara Torres Delgado-Puerto Rico
Samantha Torres Waldron-Spain
Maria Eugenia Rodriguez Noguera-Venezuela
Agnieszka Pachalko1993: Agnieszka Pachalko-Poland
2. Ilmira Shamsutdinova-Russia
3. Nataliya Victrovna Romanenko-Ukraine
SEMI-FINALISTS:
Monique Ann Lysaught-Australia
Christelle Roelandts-Belgium
Kathy Saenz-Colombia
Diana Galvan-Guatemala
Pooja Botra-India
Anat Elimetech-Israel
Mosayo Shibasaki-Japan
Eun-young Chang-Korea
Nathalie Dos Santos-Luxembourg
Maria Christina Arcos-Mexico
Hande Kazanova-Turkey
Rina Faviola Monica Spitale Baiamonte-Venezuela
Christina Lekka1994: Christina Lekka-Greece
2. Alexandra Ochoa Hincapié-Aruba
3. Carmen Maria Vicente Abellam-Spain
SEMI-FINALISTS:
Alexandra Betancur Marin-Colombia
Sunita Devi-Fiji
Nathalie Pereira-France
Amanda Louise Johnson-Great Britain
Sabine de Verde-Holland
Nizan Kirshenboim-Israel
Tomomi Hanamura-Japan
Hyun Ah Sung-Korea
Luisa Amalia Urcuyo Lacayo-Nicaragua
Alma Carvajal Concepcion-Philippines
Mirja Kristina Haglof-Sweden
Milka Yelisava Chulina Urbanich-Venezuela
Anne Lena Hansen1995: Anne Lena Hansen-Norway
2. Ana María Amorer Guerrero-Venezuela
3. Renata Hornofova-Czech Republic
SEMI-FINALISTS:
Liliana Arce Angulo-Bolivia
Debora Reis Moretto-Brazil
Iovana Soraya Grisales Castaneda-Colombia
Melody Vilbert-France
Maria Pavli-Greece
Lovisa Gudmundsdottir-Iceland
Yuka Kondo-Japan
You Li Lee-Korea
Gladys Andre Duenas-Philippines
Jimena Garay-Spain
Ahu Pasakay-Turkey
Truong Quynh Mai Won-Vietnam
Fernanda Alves with her court1996: Fernanda Alves-Portugal
2. Ibticem Lahmar-Tunisia
3. Claudia Ines de Torcoroma Mendoza Lemus-Colombia
SEMI-FINALISTS:
Kylie Ann Watson-Australia
Elka Pacheco-Bolivia
Rania Likoudi-Greece
Akiko Sugabo-Japan
Jung-hwa Kim-Korea
Tania Lise Chitty-New Caledonia
Eva-Charlotte Stenset-Norway
Yedda Marie Mendoza Kittilstved-Philippines
Rosa Maria Teixidor Casado-Spain
Gokce Yanardag-Turkey
Natalia Vasilievna Kozitskaya-Ukraine
Carla Andreina Steinkopf Struve-Venezuela
Consuelo Adler1997: Consuelo Adler Hernández-Venezuela
2. Diya Abraham-India
3. Marie Pauline Borg-France
SEMI-FINALISTS:
Valeria Bohm-Brazil
Ingrid Nader-Colombia
Lital Shapira-Israel
Sayuri Seki-Japan
Ryand Hee Kim-Korea
Ana Virginia Mattallana-Peru
Susan Jane Ritter-Philippines
Agnieszka Myko-Poland
Ymak Farrah Fagundo Soto-Puerto Rico
Isabel Gil-Spain
Hajer Radhouene-Tunisia
Kamiel Burcu-Turkey

1998: Lía Victoria Borrero González-Panama
2. Daniela Kosán Montcourt-Venezuela
3. Shvetha Jaishankar-India
SEMI-FINALISTS:
Liliana Peńa-Bolivia
Adriana Hurtado Novella-Colombia
Petra Faltynova-Czech Republic
Piia Hartikainen-Finland
Patricia Spéhar-France
Megumi Taira-Japan
Hye-young Cho-Korea
Ana Binovska-Macedonia
Colette Centeno Glazer-Philippines
Agnieszka Osinska-Poland
Vanessa Romero Torres-Spain
Nejna Kouniali-Tunisia

1999: Paulina Margarita Gálvez Pineda-Colombia
2. Carmen Fernández Ruiz-Spain
3. Saďja Palin-Finland
SEMI-FINALISTS:
Alessandra do Nascimento-Brazil
Pamela Winkel-Curacao
Afroditi Pericleous-Cyprus
Sárka Sikorová-Czech Republic
Patsi Arias Arias-Dominican Republic
Kana Onada-Japan
Claudia Patricia Alaniz Hernández-Nicaragua
Adrianna Gerczew-Poland
Maria Tchebotkevitch-Russia
Aďcha Faye-Senegal
María Daniela Abásolo Cugnetti-Uruguay
Andreína Mercedes Llamozas González-Venezuela
2000: Vivian Inés Urdaneta Rincón-Venezuela
2. Tae-young Shon-Korea
3. Svetlana Goreva-Russia
SEMI-FINALISTS:
Angeliki Lakouras-Canada
Carolina Cruz Osorio-Colombia
Markéta Svobodná-Czech Republic
Kati Nirkko-Finland
Gayatri Anilkumar Joshi-India
Kanako Shibata-Japan
Leticia "Letty" Judith Murray Acedo-Mexico
Michaela Strahlova-Slovak Republic
Gabrielle Elisabeth Rovira-Sweden
Ismahero Lahmar-Tunisia
Hulya Karanlik-Turkey
Yana Razumovska Anatoliyivana-Ukraine
Malgorzata Rozniecka2001: Małgorzata Rożniecka-Poland
2. Aura Consuelo Zambrano Alijas-Venezuela
3. Tatiana Pavlova-Russia
SEMI-FINALISTS:
Daphne Dione Croes-Aruba
Fernanda Tinti Borja Pinto-Brazil
Paula Orchard Gremler-Chile
María Rocio Stevenson Covo-Colombia
Bélgica Judith Cury-Dominican Republic
Kanwal Toor-India
Dikla Elkabetz-Israel
Hanako Suzuki-Japan
Myoung-hee Baek-Korea
Sansarmaa Tsedevsuren Luvsandoo-Mongolia
Marzia Bellesso-San Marino
Ayola Molina Carrasco-Spain
Christina Sawaya2002: Christina Sawaya-Lebanon
2. Emmanuelle Jagodsinski-France
3. Hana Urushima-Japan
SEMI-FINALISTS:
Lenka Taussigová-Czech Republic
Jeimi Hernández-Dominican Republic
Yoon-Joo Gi-Korea
Marianela Lacayo Mendoza-Nicaragua
Monika Angermann-Poland
Mame Diarra Mballo-Senegal
Laura Espinosa-Spain
Piyanuch Khamboon-Thailand
Nihan Akkus-Turkey

2003: Goizeder Victoria Azúa Barríos-Venezuela
2. Shonali Nagrani-India
3. Suvi Paivilli Hartlin-Finland
SEMI-FINALISTS:
Muriel Cruz Claros-Bolivia
Wang Chan-China
Elodie Couffin-France
Apostolia Zaproydis-Greece
Saeko Matsumi-Japan
Jee-su Chin-Korea
Tatiana Chebotarevska-Russia
Pawina Bamrungrut-Thailand
Veronika Bondarenko-Ukraine
2004: Jeimi (Yeymmy) Paola Vargas Gómez-Colombia
2. Amy Lynne Holbrook-USA
3. Olga Kypriotou-Greece
SEMI-FINALISTS:
Sun Yue-China
Lucie Degletagne-France
Natascha Vanessa Börger Sevilla-Germany
Mihika Varma-India
Tamiko Kawahara-Japan
In-ha Kim-Korea
Jelena Keirane-Latvia
Sodtuya Chadraabal-Mongolia
Margaret Ann "Maan" Awitan Bayot-Philippines
Natalia Kolodeznikova-Russia
Cristina Torres Domínguez-Spain
Laura Shields-United Kingdom
2005: Precious Lara San Agustin Quigaman-Philippines
2. Yadira Geara Cury-Dominican Republic
3. Susanna Laine-Finland
SEMI-FINALISTS:
Ariane Colombo-Brazil
Diana Patricia Arbeláez-Colombia
Cynthia Tevere-France
Naomi Ishizaka-Japan
Vanessa López Vera Tudela-Peru
Sanja Milijanic-Serbia & Montenegro
Sebnem Asade-Turkey
Mariya Zhukova-Ukraine
María Andrea Gómez Vásquez-Venezuela
2006: Daniela Anette Di Giacomo Di Giovanni-Venezuela
2. Mayte Sánchez González-Panama
3. Jang Yoon-seo-Korea
SEMI-FINALISTS:
Chen Qian-China
Karina Guerra Rodríguez-Colombia
Wilma Abreu Nazario-Dominican Republic
Meryta Mélina-Guadeloupe
Sonali Sehgal-India
Mami Sakurai-Japan
Sharon Gómez Díaz-Puerto Rico
Sara Sánchez Torres-Spain
Vasana Wongbuntree-Thailand


2007: Silvia Priscila Perales Elizondo-Mexico
2. Despina Vlepaki-Greece
3. Yuliya Sindzeyeva-Belarus
SEMI-FINALISTS:
Mary Ann Salas Gorboi-Chile
Veronika Pompeova-Czech Republic
Grace Wong (Wong Kwan-Hing)-Hong Kong
Rahma Landy-Indonesia
Hisako Shirata-Japan
Park Ga-won-Korea
Haydil Rivera Escobales-Puerto Rico
Aleksandra Mazur-Russia
Nerea Arce Alea-Spain
Aruni Rajapakse-Sri Lanka
Asli Temel-Turkey
Vanessa Jackeline Gómez Peretti-Venezuela

Miss International přehled 1960 -1980

29. října 2008 v 9:51 | bellisima |  MISS INTERNATIONAL



1960: Maria Stella Marquez Zawadzky-Colombia
2. Iona Pinto-India
3. Sigridur Geirsdottir-Iceland
4. Joyce Kay-England
5. Charlene Lundberg-USA
SEMI-FINALISTS:
Elizabeth Hodacs-Austria
Helga Kirsch-Germany
Lili Dajani-Israel
Maria Grazia Jacomelli-Italy
Michiko Takagi-Japan
Gretel Hedger Carvallo-Paraguay
Edita Resurreccion Vital-Philippines
Marzena Malinowska-Poland
Christal D'Cruz-Singapore
Gladys Ascano Arredondo-Venezuela
1961: Stam (Stanny) Van Baer-Holland
2. Vera Maria Brauner Menezes-Brazil
3. Maria del Carmen Cervera Fernandez-Spain
4. Edna Dianne MacVicar-Canada
5. Sigrun Ragnarsdottir-Iceland
SEMI-FINALISTS:
Kamala Athauda-Ceylon
Dolly Ma-China
Marja Ryona-Finland
Renate Moller-Germany
Irene Ruth Kane-Ireland
Dalia Lion-Israel
Helen Tan Hong Lean-Malaysia
Aase-Marie Schmedling-Norway
Angela Maria Alcove-Panama
Gladys Fernandez-Paraguay
1962: Tania Verstak-Australia
2. Maria Victoria Bueno-Argentina
3. Ana Cecilia Maruri-Panama
4. Catharina Lodders-Holland
5. Carolyn Joyner-USA
SEMI-FINALISTS:
Margarita Arosemena-Ecuador
Sue Burgess-England
Eeva Malinen-Finland
Erni Jung-Germany
Maria Gudmundsdottir-Iceland
Mona Burroughs-Ireland
Nurit Neumann-Israel
Kaoru Iwasaki-Japan
Anne Y. Fang-Taiwan (Republic of China)
Olga Antonetti Nunez-Venezuela
1963: Gudrun Bjarnadottir-Iceland
2. Diane Westbury-England
3. Xenia Doppler-Austria
4. Joyce Bryan-USA
5. Yoo-mi Choi-Korea
SEMI-FINALISTS:
Tricia Marilyn Reschke-Australia
Tania Mara Franco da Souza-Brazil
Martha Ligia Restrepo Gonzalez-Colombia
Marion Zota-Germany
Olive White-Ireland
Elaine Miscall-New Zealand
Monina Yllana-Philippines
Aida Mercado Cordero-Puerto Rico
Riina Krusvik-Sweden
Gulseren Kocaman-Turkey
1964: Gemma Teresa Guerrero Cruz-Philippines
2. Linda Ann Taylor-USA
3. Vera Lucia Couto Dos Santos-Brazil
4. Tracy Ingram-England
5. Maila Maria Ostring-Finland
SEMI-FINALISTS:
Viviana Rosa Dellavedova-Argentina
Monika Brugger-Germany
Elizabeth Sigridur Ottosdottir-Iceland
Daphna Chrisholm Noy-Israel
Naoko Matsui-Japan
Kwang Ja Lee-Korea
Helen Frances Iggo-New Zealand
Kathleen Antoinette Foenander-Sri Lanka
Birgitta Elizabeth Alverljung-Sweden
Lisla Silva Negron-Venezuela
1965: Ingrid Finger-Germany
2. Gail Karen Krielow-USA
3. Faida Fagioli-Italy
4. Marie Tapere-Tahiti
5. Sandra Penno Rosa-Brazil
SEMI-FINALISTS:
Lisbeth Lefeuve-Denmark
Carol Compton-England
Esti Ostring-Finland
Elaine Bollen-Holland
Iris Bar Or-Israel
Kyung Sook Kim-Korea
Linda Lim-Malaysia
Lola Muro Macher-Peru
Diana Webster-South Africa
Rafaela Roque Sanchez-Spain
1966: NO PAGEANT
1967: Mirta Teresita Massa-Argentina
2. Yaffa Sharir-Israel
3. Pamela Elfast-USA
4. Martha Quimper Suarez-Peru
5. Gisella Ma Wai-Kit-Hong Kong
SEMI-FINALISTS:
Angelika Alchberger-Austria
Virginia Barbosa de Souza-Brazil
Sonia Gail Ross-England
Terttu Helena Ronkanen-Finland
Margaret Frances Glover-Guam
Gilda Giuffrida-Italy
Hiroko Sasaki-Japan
Gun Ebba Margret Sundberg-Sweden
Ursula Isler-Switzerland
Slavenka Veselinovic-Yugoslavia
1968: Maria da Gloria Carvalho-Brazil
2. Annika Heenninge-Sweden
3. Karen Ann MacQuarrie-USA
4. Dorrit Frantzen-Denmark
5. Roogtip Pinyo-Thailand
SEMI-FINALISTS:
Rosario Barraza Villa-Colombia
Nancy Gallerne-France
Sumita Sen-India
Daniela Hod-Israel
Yoko Sunami-Japan
Hee Ja Kim-Korea
Nadia Leets Lacayo-Nicaragua
Nini Ramos-Philippines
Marie Smith-Scotland
Irene Stierli-Switzerland
1969: Valerie Susan Holmes-England
2. Satu Charlotta Ostring-Finland
3. Maria Margarita Cuadra Lacayo-Nicaragua
4. Jeannette Bifffinger-Switzerland
5. Usanee Phenphimol-Thailand
SEMI-FINALISTS:
Janine Forbes-Australia
Maria Lucia Alexandrino Dos Santos-Brazil
Mary Kelly-Ireland
Akemi Okemoto-Japan
Deirdre Bruton-New Zealand
Ingeborg Sorensen-Norway
Margaret Rose Montinola-Philippines
Mery de Laja Caballero-Spain
Gayle Kovaly-USA
Cristina Keusch Perez-Venezuela
1970: Aurora McKenny Pijuan-Philippines
2. Margarita Marta Briese-Argentina
3. Karen Patricia Papworth-Australia
4. Toshe Suda-Japan
5. Susan Frances Greave-New Zealand
SEMI-FINALISTS:
Haydee Brenes-Costa Rica
Lourdes Hernandez-Ecuador
Erla Harpadottir-Iceland
Patricia D'Souza-India
Phanarat Pistusak-Thailand
Randi Blesner-USA
Denmark
Germany
Norway
Yugoslavia

1971: Jane Cheryl Hansen-New Zealand
2. Supuk Likitkul-Thailand
3. Evelyn Camus-Philippines
4. Jacqueline Lee Jochims-USA
5. Hannele Halme-Finland
SEMI-FINALISTS:
Evelina Scheidl-Argentina
Maria Bernadete Heemann-Brazil
Norma Joyce Hickey-Canada
Patricia Escobar Rodriguez-Colombia
Dorte Nielsen-Denmark
Pamela Wood-England
Carmela Man-Israel
Reiko Yoneyama-Japan
May Lindstad-Norway
Dunja Ercejovic-Yugoslavia
1972: Linda Hooks-England
2. Nora Christine Clark-Australia
3. Yolanda Dominguez-Philippines
4. Jane Vieira Macambira-Brazil
5. Lindsay Diane Bloom-USA
SEMI-FINALISTS:
Adriana Graciela Martin-Argentina
Lamia El Kouri Chaia-Colombia
Tarja Annikki Leskinen-Finland
Suzanne Angly-France
Brigitte Burfino-Germany
Katherine Talbot-Ireland
Yoko Tameshisa-Japan
Gilda Isabel Abreu-Portugal
Hulya Ercan-Turkey
Marilyn Plessman Martinez-Venezuela
1973: Tuula Anneli Bjorkling-Finland
2. Zoe Spink-Great Britain
3. Helga Heldom-Iceland
4. Maria Isabel Lorenzo Saavedra-Spain
5. Maria Elena Suarez Ojeda-Philippines
SEMI-FINALISTS:
Elena Monica Neu-Argentina
Paula Lesley Whitehead-Australia
Tulia Ines Gomez Porras-Colombia
Christine Schmadth-France
Irmgard Braun-Germany
Teresa Irene Hodgson-New Zealand
Hilda Elvira Carrero Garcia-Venezuela
Miki Yaita-Japan
Switzerland
Jintana Te-chamaneewat-Thailand
1974: Karen Brucene Smith-USA
2. Johanna Margaret Booth-Great Britain
3. Riita Johanna Raunio-Finland
4. Micheline Mira Vehiatua-Tahiti
5. Monique Francisca Daams-Australia
SEMI-FINALISTS:
Marie-Rose Pieters-Belgium
Beatriz del Carmen Cajiao Velasco-Colombia
Anny Catsoupoulou-Greece
Feliciana Chantal del Spirito-Italy
Hideko Shigekawa-Japan
Kang Yong-Sook-Korea
June St. Clair Buchanan-New Zealand
Maria Amanda Rivas-Nicaragua
Consuelo Martin Lopez-Spain
Monica Sodergvist-Sweden
1975: Ladija Vera Manic-Yugoslavia
2. Eva Kristina Mannerberg-Finland
3. Indira Maria Bredemeyer-India
4. Patricia Lynn Bailey-USA
5. Lisane Guimaraes Tavora-Brazil
SEMI-FINALISTS:
Alison Leigh McKean-Australia
Liliane Marie Walschaers-Belgium
Alina Maria Botero Lopez-Colombia
Nadia Isabelle Krumacker-France
Nannette Johanna Nielen-Holland
Sumiko Kumagai-Japan
Hyang Mok-Lee-Korea
Martine Anne Wagner-Luxembourg
Jaye Antonio Murphy-Philippines
Kerstin Anita Olsson-Sweden
1976: Sophie Sonia Perin-France
2. Vionete Revoredo Fonseca-Brazil
3. Nafisa Ali-India
4. Susan Elizabeth Carlson-USA
5. Kumie Nakamura-Japan
SEMI-FINALISTS:
Elvira Botempo-Austria
Alicia Saenz Madrid-Colombia
Pauline Davis-Great Britain
Victoria Ann Baker-Honduras
New Zealand
Maria Dolores Ascalon-Philippines
Yvonne Torres García-Puerto Rico
Vicky Martín-Spain
Marie Gunnel Borhall-Sweden
Betzabeth Ayala-Venezuela
1977: Pilar Medina Canadell-Spain
2. Dagmar Gabriele Winkler-Germany
3. Indri Hapsari Soeharto-Indonesia
4. Prunella Julie Nickson-Hawaii
5. Laura Jean Bobbit-USA
1978: Katherine Patricia Ruth-USA
2. Jeanette Aarum-Norway
3. Brigitta Maria Antonia Muyshondt-Belgium
4. Petra Brinkmann-Germany
5. Lorraine Bernadette Enriquez-Ireland
1979: Mimilanie Laurel Marquez-Philippines
2. Ana Maria Rapagna-USA
3. Elizabeth Schmidt-Austria
4. Kath Elizabeth Nayberg-Finland
5. Hideko Haba-Japan
1980: Lorna Marlene Chavez-Costa Rica
2. Clarissa Ann Ewing-USA
3. Maria Agustina Garcia Alcaide-Spain
SEMI-FINALISTS (include):
Mónica Salinas Ruiz-Chile
Ana María Uribe Giraldo-Colombia
Sylvie Hélčne Marie Parera-France
Mayumi Kanbara-Japan