Únor 2009

otázky pro finalitky Miss 2009

28. února 2009 v 10:32 | bellisima
  1. Jaké je hlavní město Keni? (Nairobi)
  2. Kterými dvěma oficiálními jazyky se hovoří v Keni? (Angličtina a svahilština)
  3. Kdo vytvořil jezdeckou sochu svatého Václava na pražském Václavském náměstí? (Josef Václav Myslbek)
  4. Kdo je českým ministrem kultury? (Václav Jehlička)
  5. Kdy vstoupilo Česko do Evropské unie? (1. května 2004)
(Denik Aha se ptal finalistek)

Pro zobrazení celého obrázku - Kliknout pravou myší a dát zobrazit obrázek
Dayana v Praze - únor 27.2.2009

27. února 2009 v 16:35 | bellisima |  2008 - Dayana Mendoza
"Jsem v Praze poprvé a těším se na procházku historickou částí města," řekla Dayana, která získala titul Miss Universe loni v létě ve vietnamském Nha Trangu.
"Slyšela jsem, že vy Češi máte nejlepší pivo na světě, takže ho hrozně moc chci ochutnat. Už se opravdu nemůžu dočkat, až k tomu budu mít příležitost."
Krásná Dayana zatím neměla možnost prohlédnout si hlavní město, přesto však doufá, že se jí to do nedělního odletu podaří. Prohlídku historického centra plánuje na sobotní dopoledne. "Mám tu hodně povinností, ale doufám, že mi zbude i čas projít se po městě. I když jsem toho moc neviděla, zatím se mi tu velice líbí. Ulice mi přijdou velice čisté a upravené," řekla iDNES.cz Miss Universe.

Dayana se doposud ani nesetkala s finalistkami Miss, tudíž si nemohla vybrat svoji favoritku. Přesto má jasno v tom, jaká by nová vítězka České Miss měla být. "Myslím, že by měla mít potřebnou dávku sebevědomí, měla by být osobnost a také sama sebou. Soutěž je pro všechny dívky velká příležitost, takže by se ji měla snažit využít," míní.
Dvaadvacetiletá rodačka z venezuelského Caracasu se nebránila nové nositelce korunky České Miss poradit, jak uspět na mezinárodní soutěži Miss Universe. "Neměla by řešit, jak moc lukrativní pro ni vítězství může být. Prostě by si měla uvědomit, že tohle zažije jen jednou za život, a jednoduše se bavit. Neměla by se stresovat kvůli tomu, jestli má hezké šaty nebo vlasy, ale užívat si a být sama sebou," řekla modelka.

Rok kralování s šerpou Miss Universe si Dayana podle svých slov opravdu užila. Seznámila se s prací v charitě, poznala řadu známých osobností, ale nejvíc si užívala cestování. "Nejlepší bylo, že jsem neustále cestovala. Pořád jsem poznávala nové a nové země, jazyky, které jsem nikdy předtím neslyšela, jedla jídla, která jsem nikdy nejedla, poznávala nové kultury a nové lidi. Nejhorší je vždycky okamžik, když odjíždím a nevím, jestli se ještě vratím. Takže doufám, že jednoho dne se budu moct vrátit do Prahy a mít víc času ji poznat," prozradila Dayana na závěr.


finalistky České Miss 2009 - pokračování

27. února 2009 v 10:12 | bellisima
Tereza Budková


Veronika Žídková

Beáta Bocková

Zina Šťovíčková

Julie Zugarová
Hana Mücková

finalistky České Miss 2009

27. února 2009 v 10:12 | bellisima

Iveta Lutovská

Leona Grešáková

Nikola Minariková

Klára Rychtaříková

Tereza Šimsová


Nikol Smetanová

nenamalovaná tatana Kucharova

27. února 2009 v 9:57 | bellisima |  2006 - Taťána Kuchařová
s makeupem :


Eliška - rozhovor před předání korunky nové České Miss 2009

27. února 2009 v 9:38 | bellisima
České miss Elišce Bučkové (19) už v sobotu skončí roční kralování. Jen nerada se bude loučit s korunkou a povinnostmi s ní spojenými. Eliška je jedna z mála, která popřela pravidlo, že s vítězstvím v soutěží krásy následuje konec vztahu.
Ba co víc - její vztah se studentem medicíny Lacem se soutěží ještě více stmelil.

Myslíte, že vás titul České miss 2008 změnil?
"Rodina mi říká, že jsem otevřenější a také sebevědomější. Na druhou stranu si dávám pozor na to, co říkám. Dřív jsem byla hodně emotivní a každému jsem chtěla říct, jak se cítím, ale teď už si víc držím své soukromí pod pokličkou."S jakými pocity se budete loučit s korunkou?
"Bude to pro mě hodně emotivní. Všem dívkám přeji, aby zažily to, co já. Ten rok kralování je jenom jednou a měl by se maximálně využít. Někdy jsem to trochu flákala."

Čeho si nejvíce ceníte, co se vám za rok povedlo?

"Kvůli účasti v soutěži jsem se na krátký čas rozešla s přítelem. A od doby, kdy jsme se dali zase dohromady, se náš vztah radikálně změnil a je milionkrát krásnější. Přítel si uvědomil, že mě opravdu miluje."
Nezkusíte štěstí v modelingu v zahraničí?
"Je pravda, že v Čechách tolik práce není, ale na druhou stranu práce modelky u nás a v cizině je odlišná. V zahraničí je to mnohem náročnější. Taky se bojím, že kdybych odjela, zapomene se na mě."

V letošním finále je i dívka s umělým poprsím. Jaký máte postoj k plastickým operacím
?
"Mám raději přirozenost. Česká miss by měla být přirozená, protože je to symbol krásy pro ostatní holky. Já sama bych do žádné radikální změny nešla. Maximálně bych si nechala upravit odstálé uši, které mě neustále trápí."

Kariéra modelky nebude věčná, uvažujete čím se budete živit?
"Prioritně bych chtěla dodělat školu, abych se nemusela ulpínat jen na dráhu modelky. Studuji kosmetiku a ráda bych si v budoucnu chtěla otevřít vlastní salon. Jsem ve druhém ročníku a chtěla bych do konce roku stihnout i třetí ročník, abych příští rok mohla odmaturovat. Ráda bych se pustila do hraní divadla."

Po předání korunky plánujete změnu image, proč?
"Mám prodloužené vlasy a uvažuji, že bych umělé shodila. Své vlasy mám dlouhé asi po ramena a vypadá to víc sportovně

Hadašová - spodní prádlo

27. února 2009 v 9:25 | bellisimaDayana bude na české miss

26. února 2009 v 13:20 | bellisima
dnes 26.2.2009 by měla do ČR přiject Dayana Mendoza aby se účastnila finále České Miss

Image

česká miss 2008

26. února 2009 v 13:19 | bellisima

České miss v plavkách - udaje

26. února 2009 v 13:13 | bellisima
(pro zobrazení celeho obrázku - kliknout pravou stranou na myši - a dát zobrazit obrázek)

Korunka pro Českou Miss 2009

26. února 2009 v 13:00 | bellisima


Banner Dayana

26. února 2009 v 12:40 | bellisima |  2008 - Dayana Mendoza